Львівський цирк

Цирк на Воді. Ватерленд

15 Вересня
20 жовтня

20

Жовтня
Неділя

19:00

Цирк на Воді

Купити квиток

ЦИРК НА ВОДІ - ЦЕ НЕ ПРОСТО ЦИРКОВА ПРОГРАМА!

Це чудовий водоспад емоцій, в який ви зануритися з головою! Складні, дуже небезпечні циркові номери. Красиві, дизайнерські, яскраві костюми. Креативне рішення режисера! Феєричне шоу для всієї сім'ї.

Найсучасніше обладнання. 20-ти метрові фонтани, басейн зі 170-ма тоннами води, світлові та звукові ефекти, лед екрани - шоу оснащено останніми новинками техніки.

Унікальний в своєму роді манеж-трансформер, що змінює звичний цирковий килим на водну гладь, піднімає під купол цирку тисячі фонтанів що світяться, перекидаючи потім тонни казкового дощу, занурюючи тим самим артистів в дивовижну атмосферу, що зачаровує дух як дітей, так і дорослих!

Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол цирку! Ви познайомитеся з незграбним ведмедиком-боцманом, чарівними морськими котиками і потрапите на піратський корабель. Своїми унікальними трюками вас здивують екзотичні тварини! Ви станете свідком боротьби алігатора з людиною на суші і під водою, а зірки, що відбиваються в воді, розкажуть Вам дивовижну історію кохання між небом і землею! І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ! АКВА-балет і лазерне шоу, яке підкорить вашу уяву!

Приходьте, насолоджуйтеся і дивуйтеся! «ЦИРК НА ВОДІ» чекає на вас!

Львів, вул.Городоцька, 83

Львівський цирк

Львівський цирк збудований у 1968 році за проектом архітекторів Адольфа Бахматова і Михайла Каневського, до того на його місці знаходились тимчасові споруди старого циркового шапіто під брезентовим шатром.

За всю історію арена львівського цирку приймала гостей із США, Казакстану, Італії, Німеччини, Білорусі, Киргизстану та інших країн. На арені виступали не лише клоуни, акробати, силачі а й дресирувальники із екзотичними тваринами, серед яких: крокодили, жирафи, леви, ведмеді і навіть моржі.