Запорізький цирк

Цирк Фата-Моргана

З 21 Вересня
до 20 Жовтня

19

Жовтня
Субота

16:00

Фата-Моргана

Купити квиток

20

Жовтня
Неділя

12:00

Фата-Моргана

Купити квиток

20

Жовтня
Неділя

16:00

Фата-Моргана

Купити квиток

РЕАЛЬНІСТЬ НА МЕЖІ НЕ МОЖЛИВОГО, ІЛЮЗІЇ НА МЕЖІ РЕАЛЬНОСТІ

В давнину, за часів славного короля Артура, жила зла і підступна фея Фата-Моргана. Вона вміла будувати дивовижної краси замки, розкішні палаци, поблизу яких здіймалися молочно-білі водограї, і заманювала туди втомлених мандрівників. Побачивши ці палаци, подорожні, як заворожені, згортали зі свого шляху, а чудові бачення через деякий час безслідно зникали. І Фата-Моргана бавилася, спостерігаючи за великим подивом людей.

Літа сплинули, король Артур став легендою, де хто і не вірить, що він жив насправді. А ось Фата-Моргана продовжувала і продовжувала свої жарти, ніяк не даючи приводу засумніватися в своєму існуванні.

Ми пропонуємо глядачеві поринути в світ примарної, нереальної, нескінченно сонячної, оманливої і привабливої країни, яку створює Фата- Моргана !!! Ви побачите літаючих драконів та прекрасних німф, мага –чарівника та безстрашних канатоходьців, вам перехопить подих від польотів неймовірних істот, що живуть в цій країні !!!

Невже це тільки міраж??!!! Чи ця країна існує насправді??!!! Приходьте і самі про все дізнайтеся!!!

Запоріжжя, вул.Рекордна, 41

Запорізький цирк

Запорізький цирк розпочав свою роботу 20 квітня 1972 року у будівлі по вулиці Рекордній. На арені цирку виступали такі видатні діячі циркового мистецтва, як Юрій Нікулін, Ігор та Еміль Кіо, сімейні династії Дурови, Філатови, Запашні та багато інших.

Директор цирку - Зубко Тамара Вікторівна, яка понад двадцять років працювала повітряною гімнасткою.

На сьогоднішній день Запорізький цирк є одним із центральних організаторів видовищних заходів, який організовує дозвілля для дітей і дорослих міста і області. У ньому постійно проводиться робота щодо підвищення художнього рівня циркових програм та культури обслуговування глядачів.