Одеський цирк

Цирк на Воді

З 9 Листопада
до 8 Грудня

07

Грудня
Субота

13:00

Цирк на Воді

Купити квиток

07

Грудня
Субота

16:00

Цирк на Воді

Купити квиток

08

Грудня
Неділя

16:00

Цирк на Воді

Купити квиток

Уважаемые зрители!
По техническим причинам, представление на 08.12.2019 в 13:00 ОТМЕНЕНО.
Купленные билеты в кассе и на сайтах можно обменять на 08.12.2019 в 16:00.
Возврат денег за билет производится при наличии распечатанного билета и паспорта.

Чудеса? Сирени? Міфічні істоти?

У 120-ти тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 24-х метрів у висоту, і лазерного шоу з використанням сучасних технологій у звуко-світловій анімації, Ви зможете побачити феєричне дійство з виступом кращих титулованих артистів циркового мистецтва міжнародного класу!

Атлантида ­– міфічний Острів-Держава. Жителі Атлантиди розлютили Древніх Богів своєю зверхністю і Острів пішов під воду разом з усіма істотами, що населяли його.

З давніх часів ходили легенди про багатства і неймовірні знання, що зберігаються на дні Океану. Багато мандрівників намагалися здобути їх, але відшукати місце проживання атлантів не так вже й просто. Вхід в чарівне місто охороняють стародавні і могутні чудовиська.Хоробрі клоуни вирішили випробувати долю і вирушили на пошуки Атлантиди. Що ж чекає їх у підводному місті?

Дива? Сирени? Міфічні істоти? Чи зможуть клоуни знайти втрачене місто? Все це Ви дізнаєтеся в нашій програмі «Таємниці Атлантиди».

Тут Вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять Ваше серце своїм незабутнім польотом під купол арени. Дресировані ведмідь і тигр здивують своїми унікальними трюками! Окрасою програми стане виступ морського котика. Ви станете свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з трюками кращих ілюзіоністів світу! Для Вас виступатимуть канатохідці найстарішої циркової династії!

Чудовий настрій і неймовірні емоції Вам подарують артисти «Цирку на воді». І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ!

Одеса, вул.Коблевська, 25

Одеський цирк

Одеський цирк - найстаріший цирк у світі, його називають «залізним», оскільки має каркас з металу німецького виробництва, склад якого невідомий, але він не іржавіє і не піддається зварці. Також, незвичність цирку у тому, що відстань від манежу до куполу становить 22 метри, тоді як стандарт - 18.

Відкриття цирку відбулося 25 січня 1894 року, на його сцені виступали знаменитості: Анатолій і Володимир Дурови, брати Никітіни, клоун Жакоміно, дресирувальник коней Володимир Труцци і багато інших. У цирку успішно виступали і перемагали знамениті борці Іван Поддубний і Іван Заїкин.