Львівський цирк

Цирк на Льоду

4 Травня
16 Червня

Справжній лід та прохолода!

У льодовому королівстві свято. Його величність король-чарівник вітає гостей на яких чекає надзвичайний подарунок-феєричне льодове шоу. Яскраве, динамічне і неймовірно барвисте видовище поєднало на льоду віртуозне фігурне катання та неймовірний калейдоскоп циркових номерів: акробатів, жонглерів, фокусників, повітряних гімнастів. Кожен номер програми захопить увагу і перенесе нашого глядача в неймовірну льодову казку. А також ви побачите на льоду медведів,які скачуть на скакалках, їздять на гіроскутерах, балансірують на катушках і веселих мавпочок, собачок і кішок.

Красиві дизайнерські костюми, спецефекти, адреналін, запальна музика і казковий настрій - все це чекає на вас на єдиному в Україні цирку на справжньому льоду.

Львів, вул.Городоцька, 83

Львівський цирк

Львівський цирк збудований у 1968 році за проектом архітекторів Адольфа Бахматова і Михайла Каневського, до того на його місці знаходились тимчасові споруди старого циркового шапіто під брезентовим шатром.

За всю історію арена львівського цирку приймала гостей із США, Казакстану, Італії, Німеччини, Білорусі, Киргизстану та інших країн. На арені виступали не лише клоуни, акробати, силачі а й дресирувальники із екзотичними тваринами, серед яких: крокодили, жирафи, леви, ведмеді і навіть моржі.