Харківський цирк

Цирк на воді Waterland

з 25 Січня

22

Лютого
Субота

12:00

Waterland

Купити квиток

22

Лютого
Субота

17:00

Waterland

Купити квиток

23

Лютого
Неділя

12:00

Waterland

Купити квиток

Шоу "Waterland"

Це чудовий водоспад емоцій, в який Ви зануритесь з головою! Складні, дуже небезпечні номери оригинальних жанрів. Дизайнерські, яскраві костюми. Креативне рішення режисера. Феєричне шоу для всієї родини!

Найсучасніше обладнання, 24-х метрові фонтани, басейн, який наповнюють 170-ти тоннами води. Світлові та звукові ефекти, LED-екрани. Шоу оснащено останніми новинками техніки.

Унікальна в своєму роді сцена-трансформер, що змінюється на водну гладь та піднімає вгору тисячі фонтанів, що світяться. Перекидаючи під час шоу тони казкового дощу, занурюючи тим самим артистів і глядачів у дивовижну атмосферу, що зачаровує дух, як дітей, так і дорослих.

Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол на арени, а прикрасою програми стане виступ морського котика. Зірки, що відбиваються в воді, розкажуть Вам дивовижну історію кохання між небом і землею!
І це ще не все! Аква-балет і лазерне шоу, підкорять Вашу уяву!

Приходьте, насолоджуйтесь і дивуйтесь! Шоу «Waterland» чекає на Вас!
«ВАТЕРЛЕНД» - здійснює мрії! Подаруйте дітям справжню казку!

Харків, пл.І.Бугримової, 1

Харківський цирк

Харківський цирк - один з найстаріших цирків України і Європи. З його стін вийшли такі видатні артисти як: дресирувальник левів Буслаєв, відомий клоун Берман, який народився в касі цирку, віртуоз-еквілібрист - Маяцький, життя якого багато років було пов'язане з Харковом, який очолив 1-й Український національний цирковий колектив, підготовлений і виготовлений на манежі Харківського цирку.

Починаючи з 1932 року, цирк очолював видатний діяч циркового мистецтва, заслужений працівник культури УРСР Фред Дмитрович Яшина (1901-1987 роки). Він був директором цирку до 1982 року, в даний час директором є А.А. Житницький.

Харківський цирк залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму, де веселі жарти, запаморочливі трюки, наші «брати менші» радують своїм мистецтвом та дарують людям гарний настрій!