Одеський цирк

АФРОДИЗІАК

з 3 Березня
по 4 Березня

03

Березня
П'ятниця

19:00

"Афродизіак"

Купити квиток

04

Березня
Субота

19:00

"Афродизіак"

Купити квиток

Вперше в Україні театральний трилер у цирку!

Детектив-хоррор часів Французьскої революції. Він мріяв змінити світ, а натомість занурив його у темряву. Він намагався рятувати людей від спокус, а насправді розбудив їх тваринні інстинкти. Він хотів вберегти цнотливих, але почав вбивати… З цього почалась кривава революція, яка продовжується й досі...

Тільки для дорослих! 18+
Ірма Вітовська, Віталій Ванца, Михайло Бондаренко

«Дикий театр» та Національний цирк України (художній кервник н.а. України Л.О.Шевченко) представляють унікальний театральний проект на арені Національного цирку України «Афродизіак» Театр в цирку. Театр в новому просторі. Театр якого ви ще не бачили. Вистава-трилер за п’єсою сучасного українського автора Віктора Понізова буде втілена вперше.

Режисер проекту – майстер епатажу та театрального трешу Максим Голенко. Режисер по пластиці – Олексій Скляренко – найпотужніший хореограф сучасного українського театру.

Кастинг пройшло більше 100 акторів з різних куточків України: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Львів, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Полтава. Ми запросили у проект – найкращих. У проекті працюють: Олексій Вертинський, Катерина Кістень, Дмитро Суржиков, Ігор Рубашкін, Микола Береза, Олександр Ярема, Тетяна Міхіна, Ярослав Гуревич, Михайло Кукуюк, Олег Прімогенов, Валерій Легін, Роман Ясіновський, Дмитро Усов, Іван Бліндар, Ігор Ніколаєв, Андрій Кронглевський, Катерина Башкіна, Роман Луцький, Катерина Вишнева, Тетяна Лавська, Олег Цьона, Олексій Доричевський та ін. У виставі задіяні циркові артисти. Спецефекти, захоплюючі трюки, ілюзії, оригінальна музика, модерновий балет, вражаюча драматургія, унікальні декорації, світлве шоу, потужний звук – ви побачите новий український театр!

Творча група:
Постановка та режисура – Максим Голенко
Режисер по пластиці, хореограф – Олексій Скляренко
Художник, сценограф, костюми – Олеся Головач
Композитор – Дмитро Данов
Адміністратівно-технічна група: Любов Скірко, Антон Литвинов, Вікі Маркович.
Продюсери: Ірма Вітовська, Віталій Ванца, Михайло Бондаренко

Чєкаємо на прем’єрі у Національному цирку: 17-18 грудня, 21-22 січня, 3,4,5 лютого. Початок о 19:00.

Одеса, вул.Коблевська, 25

Одеський цирк

Одеський цирк - найстаріший цирк у світі, його називають «залізним», оскільки має каркас з металу німецького виробництва, склад якого невідомий, але він не іржавіє і не піддається зварці. Також, незвичність цирку у тому, що відстань від манежу до куполу становить 22 метри, тоді як стандарт - 18.

Відкриття цирку відбулося 25 січня 1894 року, на його сцені виступали знаменитості: Анатолій і Володимир Дурови, брати Никітіни, клоун Жакоміно, дресирувальник коней Володимир Труцци і багато інших. У цирку успішно виступали і перемагали знамениті борці Іван Поддубний і Іван Заїкин.