Київ, КПІ

Neverland

з 16 Березня
по 25 Березня

24

Березень
Субота

12:00

"Neverland"

Купити квиток

24

Березень
Субота

16:00

"Neverland"

Купити квиток

25

Березень
Неділя

12:00

"Neverland"

Купити квиток

25

Березень
Неділя

16:00

"Neverland"

Купити квиток

Грандіозне сімейне шоу Неверленд "Cвіт під водою".

НЕВЕРЛЕНД – шоу, яке створили дорослі з любов’ю до дітей та з найкращими спогадами про дитинство.

Воно поєднало в собі елементи циркової вистави світового рівня. Над створенням захоплюючих номерів працювали найталановитіші українські артисти.

Частиною вистави є унікальне шоу фонтанів, Пітер Пен зі своїми друзями відправляються на пошуки Місячного світла, захованого в глибинах океану. Морські мешканці ще не знають яка їх наздогнала біда. Без магічного Місячного світла не буде більше в Неверленді веселощів і сміху. А океан перетвориться в темне і страшне місце. Чи вийде друзям врятувати Неверленд?

Приходьте до нас всією сім'єю! Цікаво буде і малюкам і дорослим!

Київ, проспект Перемоги, 37

Центр Культури та Мистецтв КПІ

Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ» з 1993 року є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України.

Це широко доступний, комплексний, культурно-освітній заклад, який надає студентської молоді можливості всебічного розвитку і самовизначення у сфері вільного часу, сприяє організації змістовного проведення дозвілля і відпочинку. Це місце проведення концертів та політичних заходів.

У колективах художньої самодіяльності займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. Шість колективів отримали почесне звання "народний". Багато випускників КПІ закінчили театральні та музичні вузи і працюють в галузі культури.