Палац Дозвілля Листопад

Neverland

3 Березня

03

Березень
Субота

14:00

"Neverland"

Купити квиток

03

Березень
Субота

17:00

"Neverland"

Купити квиток

Завітайте у світ пригод

Усі ми хочемо вірити у дива, це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казкового шоу "Неверленд".

Шоу, яке створили дорослі з любов’ю до дітей та з найкращими спогадами про дитинство. Саме тому воно поєднало в собі елементи вистави світового рівня. Над створенням номерів, що захоплюють працювали найталановитіші українські артисти. Частиною вистави є унікальне шоу фонтанів, що танцюють у супроводі музичних хітів та світла.

Історія про хлопчика, що вміє літати та чарівну країну оживе перед вами. Ви побуваєте на святі фей та вирушите на пошуки скарбів з піратами. Яскраві персонажі, польоти та перетворення перенесуть вас у світ захопливих пригод.

Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають всю вашу родину!

Полтава, вул. Соборності, 58

Палац культури Листопад

Оновлений палац дозвілля «Листопад» відкрито у вересні 2003 року. Він став справжнім культурним центром міста. Глядацька зала на 1200 місць, оснащена сучасною звуковою й освітлювальною технікою, просторе фойє складають гідну конкуренцію кращим залам не тільки України, а й Європи.

Хвилюючим та неповторним був день, коли вперше на сцені концертного залу зазвучала музика. І ось уже більше 10 років полтавці та гості міста мають змогу захоплюватись найкращими шоу українських та світових зірок.