Міський палац культури

Neverland

11 Березня

11

Березень
Неділя

14:00

"Neverland"

Купити квиток

11

Березень
Неділя

17:00

"Neverland"

Купити квиток

Завітайте у світ пригод

Усі ми хочемо вірити у дива, це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казкового шоу "Неверленд".

Шоу, яке створили дорослі з любов’ю до дітей та з найкращими спогадами про дитинство. Саме тому воно поєднало в собі елементи вистави світового рівня. Над створенням номерів, що захоплюють працювали найталановитіші українські артисти. Частиною вистави є унікальне шоу фонтанів, що танцюють у супроводі музичних хітів та світла.

Історія про хлопчика, що вміє літати та чарівну країну оживе перед вами. Ви побуваєте на святі фей та вирушите на пошуки скарбів з піратами. Яскраві персонажі, польоти та перетворення перенесуть вас у світ захопливих пригод.

Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають всю вашу родину!

Чернігів, вул. Івана Мазепи, 23

Міський палац культури

Майже пів століття Міський Палац культури є осередком культурного життя міста.

Дозвілля населення, проведення концертів аматорських і професійних колективів, відомих українських зірок, організація гастрольних заходів, виставок, лекцій, тематичних вечорів, заходів для дітей та молоді, гуртки розвитку малечі та юнацтва – основа повсякденної діяльності підприємства.

Вся історія Палацу – це життя кількох поколінь талановитих і творчих людей, які не бачать свого існування без пісні та танцю. Вони щодня дарують свій талант, любов та щирі серця чернігівцям та гостям міста.