Театр ім.Т.Г.Шевченка

Магічні пригоди в країні фонтанів

27 Грудня

27

Грудень
Четвер

16:00

"Магічні пригоди"

Купити квиток

27

Грудень
Четвер

19:00

"Магічні пригоди"

Купити квиток

НОВОРІЧНА ВИСТАВА "МАГІЧНІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ ФОНТАНІВ" - ЦЕ САМЕ ТЕ, НА ЩО ОЧІКУЮТЬ ВСІ ДІТИ НАШОЇ КРАЇНИ!

Адже, напередодні новорічних свят усі ми хочемо вірити в чудеса. Це період, наповнений казковою атмосферою і передчуттям свята. Подарунки, солодощі, прогулянки в засніжених парках, прикрашання ялинки. Ось, що створює святкову атмосферу, яку кожен пам'ятає ще з дитинства. Все це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казково-новорічного шоу «Магічні пригоди в країні Фонтанів».

Шоу, яке створили дорослі з любов'ю до дітей і з найкращими спогадами про дитинство. На одній сцені зберуться найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти, циркові артисти, всю виставу супроводжуватиме унікальне шоу танцюючих фонтанів з музично-світловим супроводом та 2D екраном. Це давно забута історія про хлопчика з залізним серцем і про ляльку спадкоємця Тутті, про відважного канатохідця Тібула і доброго доктора Гаспара. Яскраві персонажі, польоти і перетворення перенесуть вас в світ захоплюючих пригод - до палацу фонтанів Трьох Товстунів.

Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають на всю вашу родину! Приходь до нас, і ми перенесемо тебе в справжню казку!!

Луцьк, Театральний майдан, 2

Драмтеатр ім. Т.Г.Шевченка

Волинський обласний музично-драматичний театр створено 1939 року. Основою творчого складу стала трупа Волинського українського театру, що діяв попереднє десятиліття (1928—39 рр.).

Підтриманий глядачем і фаховою критикою, Волинський театр гастролює не лише в усіх областях Західної України, а по всій країні та за кордоном. 23 лютого 2006 року Волинському обласному музично-драматичному театру присвоєно почесне звання академічного, відтак повна назва закладу відтоді — Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.