Львівський цирк

Цирк на воді

21 Квітня
27 Травня

26

Травень
Субота

12:00

"Цирк на воді"

Купити квиток

26

Травень
Субота

16:00

"Цирк на воді"

Купити квиток

27

Травень
Неділя

12:00

"Цирк на воді"

Купити квиток

27

Травень
Неділя

16:00

"Цирк на воді"

Купити квиток

ПІД ВОДОЮ, НА ВОДІ, НА СУШІ І В ПОВІТРІ, ВАС ЧЕКАЄ НЕЗАБУТНЄ ВИДОВИЩЕ!

У 170-ти тоннах води, в обрамленні світломузичних фонтанів, найбільший з яких досягає 19 метрів у висоту, ви можете побачити феєричне шоу з виступом циркових артистів міжнародного класу!

Тут вас зустрінуть чарівні русалки, підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол цирку!

Ви познайомитеся з незграбними ведмедиками-боцманами і потрапите на піратський корабель. Своїми унікальними трюками вас здивують морські котики та інші екзотичні тварини!

Ви станете свідком народження дива в ілюзіон атракціоні з далекої батьківщини Інків, і заклинателем вогню в фаєр-шоу з загадкової Індії! Побачите боротьбу алігатора з людиною на суші і під водою, а зірки, що відбиваються в воді, розкажуть вам дивовижну історію кохання між небом і землею!

І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ!

АКВА-балет і лазерне шоу, яке підкорить ваше уяву! Приходьте, насолоджуйтеся і дивуйтеся! Єдиний в Україні "Цирк на ВОДІ" чекає вас!

Львів, вул.Городоцька, 83

Львівський цирк

Львівський цирк збудований у 1968 році за проектом архітекторів Адольфа Бахматова і Михайла Каневського, до того на його місці знаходились тимчасові споруди старого циркового шапіто під брезентовим шатром.

За всю історію арена львівського цирку приймала гостей із США, Казакстану, Італії, Німеччини, Білорусі, Киргизстану та інших країн. На арені виступали не лише клоуни, акробати, силачі а й дресирувальники із екзотичними тваринами, серед яких: крокодили, жирафи, леви, ведмеді і навіть моржі.