Криворізький цирк


З 28 січня в м. Кривий Ріг з гастролями Цирк " Чинизеллі"

Один з найвідоміших цирків України презентує нову міжнародну програму "Золотий цирк Європи і Азії"

Шоу світового рівня. Наші артисти - це призери і лауреати найпрестижніших міжнародних фестивалів артистів цирку. У їх виконанні найнеймовірніші і складніші трюки. Неперевершені по своїй красі і унікальні по майстерності номери. Розумні і захоплюючі своїми уміннями дресировані тварини.

Наші клоуни зі своїми репризами змусять не просто сміятися, а плакати від сміху. Всю виставу супроводжує шикарний шоу-балет, неймовірні спецефекти,захоплююче лазерне шоу, більше 200 яскравих і казкових костюмів, найсучасніше освітлювальне обладнання, професійний звук і багато інше!

Весь вечір в манежі клоунський дует "Онуки лейтенанта Шмідта" Клоунський дует працює в жанрі килимової клоунади, тому образи клоунів не сильно перебільшені і відображають реальні характери артистів. Артисти є лауреатами багатьох міжнародних конкурсів циркового мистецтва. Цих клоунів знають і люблять глядачі Близького і Далекого зарубіжжя. Вони несуть сміх, надію і світло. І кожен раз, зустрічаючись з цими артистами, публіка завмирає в очікуванні дива.

ТАКОГО не можна не побачити!>

Кривий Ріг, вул.Віталія Матусевича, 10

Криворізький цирк

Криворізький цирк був побудований у 1970 році, на першу виставу були запрошені видатні артисти: Юрій Володимирович Дуров, Валентин Іванович Філатов з атракціоном Ведмежий Цирк, Михайло Миколайович Румянцев та ін.

Першим директором цирку був заслужений працівник культури УРСР Владислав Сергійович Литвиненко, діючий директор - Кабаков Сергій Борисович.

На базі Криворізького цирку створені знамениті всьому світу атракціони: «Ведмеді наїзники на конях», під керівництвом народного артиста Бориса Бірюкова. Український колектив «Цирк на льоду» (1995 рік) і багато інших циркових номерів.