Харківський цирк

Льодові Новорічні дива

з 22 Грудня
по 13 Січня

12

Січня
Субота

12:00

Льодові Новорічні дива

Купити квиток

12

Січня
Субота

17:00

Льодові Новорічні дива

Купити квиток

13

Січня
Неділя

12:00

Льодові Новорічні дива

Купити квиток

13

Січня
Неділя

17:00

Льодові Новорічні дива

Купити квиток

У льодовому королівстві Новий Рік!

Дід Мороз та Снігурочка підготували новорічні вітання з різних країн та континентів, які запам'ятаються всім нашим гостям!

На манежі глядачі побачать вогняне шоу шамана з Півночі, ковбойські забави, номери паризького кабаре, зов стародавнього Єгипту, бразильський калейдоскоп, звичаї народів Китаю та український сувенір. Діти будуть вражені дресурою різних тварин: ведмедів, мавп, котів та собак. На протязі програми підтримувати ваш настрій будуть володарі приза "Кращий комік-дует" в Лондоні і лауреати багатьох інших престижних конкурсів клоунський дует "Crazy Family".

Ця вистава буде цікава не тільки малечі, адже всі номери артисти будуть виконувати на ковзанах на справжньому льоду. Це незабутні і яскраві емоції та святковий настрій на цілий рік!

Харків, пл.І.Бугримової, 1

Харківський цирк

Харківський цирк - один з найстаріших цирків України і Європи. З його стін вийшли такі видатні артисти як: дресирувальник левів Буслаєв, відомий клоун Берман, який народився в касі цирку, віртуоз-еквілібрист - Маяцький, життя якого багато років було пов'язане з Харковом, який очолив 1-й Український національний цирковий колектив, підготовлений і виготовлений на манежі Харківського цирку.

Починаючи з 1932 року, цирк очолював видатний діяч циркового мистецтва, заслужений працівник культури УРСР Фред Дмитрович Яшина (1901-1987 роки). Він був директором цирку до 1982 року, в даний час директором є А.А. Житницький.

Харківський цирк залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму, де веселі жарти, запаморочливі трюки, наші «брати менші» радують своїм мистецтвом та дарують людям гарний настрій!