Харківський цирк

Цирк на Воді Waterland

12 Вересня
18 Жовтня

18

Жовтня
Неділя

12:00

Waterland

Купити квиток

Таємниці Атлантиди

У 120-ти тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 24-х метрів у висоту, і лазерного шоу, ви можете побачити феєричне дійство з виступом кращих циркових артистів міжнародного класу!

Атлантида - міфічний острів-Держава. Жителі Атлантиди розлютили Древніх Богів своєю зверхністю і острів пішов під воду разом з усіма істотами, що населяли його. З давніх часів ходили легенди про багатства і неймовірні знання, що зберігаються на дні Океану.

Багато мандрівники намагалися добути їх, але відшукати місце проживання атлантів не так вже й просто. Вхід в чарівне місто охороняють стародавні і могутні чудовиська. Хоробрі клоуни вирішили випробувати долю і вирушили на пошуки Атлантиди.
Що ж чекає їх в підводному місті? Чудеса? Сирени? Міфічні істоти?
Чи зможуть клоуни знайти втрачене місто?
Все це ви дізнаєтеся в нашій програмі «Таємниці Атлантиди».

Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол арени. Дресирований ведмідь і тигр вас здивують своїми унікальними трюками! Окрасою програми стане виступ морського котика. Ви станете свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з трюками кращих ілюзіоністів світу!
Для Вас виступатимуть канатохідця найстарішої циркової династії!

Чудовий настрій і неймовірні емоції Вам подарують артисти «Цирку на воді».

Харків, пл.І.Бугримової, 1

Харківський цирк

Харківський цирк - один з найстаріших цирків України і Європи. З його стін вийшли такі видатні артисти як: дресирувальник левів Буслаєв, відомий клоун Берман, який народився в касі цирку, віртуоз-еквілібрист - Маяцький, життя якого багато років було пов'язане з Харковом, який очолив 1-й Український національний цирковий колектив, підготовлений і виготовлений на манежі Харківського цирку.

Починаючи з 1932 року, цирк очолював видатний діяч циркового мистецтва, заслужений працівник культури УРСР Фред Дмитрович Яшина (1901-1987 роки). Він був директором цирку до 1982 року, в даний час директором є А.А. Житницький.

Харківський цирк залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму, де веселі жарти, запаморочливі трюки, наші «брати менші» радують своїм мистецтвом та дарують людям гарний настрій!